Wczytywanie...

 

Świetna szkoła, zajęcia prowadzone w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, profesjonalnie przygotowane, zawsze na czas i w ciekawej formie. Gramatyka jest solidnie przerabiana, ale główny nacisk  położony jest przede wszystkim na komunikację i słownictwo, a to według mnie najważniejsze. Zaangażowanie oraz przygotowanie merytoryczne lektora stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim chętnym do nauki j. niemieckiego.

Julian Mikołajczyk

Szkołę Deutsch Meister bez wahania poleciłabym każdemu, kto szuka w pełni profesjonalnego kształcenia językowego. Lektorki tej szkoły cechuje nie tylko fachowość, ale przede wszystkim prawdziwa pasja językowa i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy uczniom. Zajęcia są idealnie dopasowane do poziomu i oczekiwań uczestnika kursu, a prowadząca zajęcia bardzo czujnie obserwuje ucznia, wprowadza zmiany, kiedy tylko dostrzega ich potrzebę, proponuje nowe metody, zmienia tematykę zajęć – słowem: dba o to, by nauka była ciekawa i skuteczna. Rzadko spotykałam się do tej pory z taką elastycznością. Dodatkowo – atmosfera zajęć jest wspaniała, wręcz przyjacielska, co motywuje i sprzyja osiąganiu zamierzonych efektów nauki. Po długim okresie całkowitego braku kontaktu z językiem niemieckim wybrałam kurs indywidualny w Deutsch Meister i w bardzo krótkim czasie – dzięki pani Eli Sztramskiej – odważyłam się rozmawiać w tym języku, co uważam za niezwykły postęp. Przesyłane drogą mailową materiały, ciekawe słówka – sprzyjają dodatkowo podtrzymaniu entuzjazmu związanego ze zdobywaniem wiedzy i nie pozwalają zapomnieć o języku.

Magda Markiewicz

Uczestniczyłam w zajęciach SJN Deutsch-Meister niestety tylko jeden semestr, ale uważam tę Szkołę za najlepszą z jaką się dotychczas zetknęłam. Nietuzinkowe podejście do zajęć, urozmaicane ciekawymi i – co ważne – zapadającymi w pamięć ćwiczeniami pomogło nawet mnie, a zaczęłam się uczyć j.niemieckiego mając 55 lat 🙂 Poza tym ciekawa propozycja przesyłania „słówek tygodnia”, które zapadają w pamięć ot tak po prostu…

Pani Ela zawsze przygotowana na zajęć, uśmiechnięta i otwarta na propozycje ew. korekt zaplanowanych zajęć, by wyjść naprzeciw uczniom, utrwalić materiał, czy rozbudować temat.

Mimo zróżnicowanej wiekowo (to ja ją „różnicowałam ;)) grupy fantastycznie się wszyscy dogadywaliśmy i wszyscy robili postępy na swoje możliwości, a lektorka potrafiła dostosować materiał indywidualnie do poziomu np. przez zadawanie dodatkowych zadań.

Mogę podsumować, że ten krótki okres zajęć rozświetlił mi wiele niuansów j.niemieckiego, których nie mogłam zrozumieć i mam nadzieję, że moje sprawy ułożą się tak, że będę mogła znów podjąć naukę i wówczas na pewno wybiorę tę Szkołę.

Mirosława Poncyljusz

Szkoła językowa godna polecenia pod każdym względem. W moim przypadku przede wszystkim liczy się elastyczność, dopasowanie czasowe i materiałowe do konkretnego ucznia. Kolejnymi, ważnymi aspektami są: profesjonalne przygotowanie, zaangażowania oraz zachęcający do nauki sposób prowadzenia spotkań. Atmosfera podczas zajęć z Panią Elżbietą Sztramską sprzyja zaangażowaniu ze strony ucznia a różnorodne ćwiczenia pozwalają na szybsze osiągnięcie zamierzonych celów w nauce języka. Jest lektorem, który dzięki wysokim kwalifikacjom i pozytywnemu podejściu w pełni realizuje założenia szkoły.

Piotr Idzikowski

Bezpłatna lekcja
próbna

Umów się na bezpłatną próbną lekcję niemieckiego, a wspólnie dostosujemy odpowiedni dla Ciebie plan nauczania.

  Standardowe godziny pracy

  Poniedziałek - Piątek
  8:00 - 21:00
  Weekendy
  Nieczynne
  Indywidualne godziny zajęć poza standardowym czasem pracy

  Dane teleadresowe

  Zajęcia odbywają się online